92. Narodowe Mistrzostwa Polski (Gliwice – 16-23.06.2018)

Po kilkunastu latach przerwy powrócił do gry w „poważnym” tenisie Przemek Leśniewski – w latach młodzieńczych od kategorii Skrzatów do kategorii Młodzieżowców zdobywca 6 medali w Mistrzostwach Polski (2 złote, 1 srebrny, 3 brązowe). Te dwa najwartościowsze uzyskał w grze pojedynczej – zdobywając w roku 2001 w wieku 17 lat tytuł Mistrza Polski Juniorów (w Opalenicy), który to tytuł rok później, już jako 18-to latek, obronił w Bydgoszczy.

W tym roku Przemek zdecydował się wystartować w 92. Narodowych Mistrzostwach Polski w Gliwicach. Uważam, że był to bardzo udany występ. Nie będąc klasyfikowanym na liście PZT, Przemek po 4 zwycięstwach (w tym 2 w kwalifikacjach), w grze o półfinał przegrał z Piotrem Gryńkowskim – późniejszym Wicemistrzem Polski – 6/7(2) 0/6. Serdecznie gratulując występu, liczę, na częstszy udział Przemka w turniejach ogólnopolskich.